دکتر جعفر قادری

تارنمای اطلاع‌رسانی دکتر جعفر قادری

در گزارش تسنیم از جعفر قادری نماینده ادوار در تاریخ 23 مهر 98 عنوان شد

دولت نمی‌خواهد تبعات سیاسی حذف یارانه‌ها را بپذیرد

کد خبر : ۵۱۴۰ تاریخ انتشار: ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه دولت نمی‌خواهد تبعات سیاسی حذف یارانه‌ها را بپذیرد گفت: طرح حذف دهک‌ها باید زودتر از این اجرا می شد ولی دولت این کار را به صورت لاک پشتی دنبال می‌کند....

دولت نمی‌خواهد تبعات سیاسی حذف یارانه‌ها را بپذیرد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، جعفر قادری، نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه دولت اراده ای ندارد تا تبعات سیاسی حذف یارانه ها را بپذیرد، تصریح کرد: «دولت به راحتی می تواند به درآمد و قدرت خرید افراد دسترسی پیدا کند.»

وی افزود: «آنچه باعث شده دولت زیر بار قضیه نرود، تبعاتی است که وجود دارد. امروز حتی افرادی که تمکن مالی بالایی دارند، اگر دریافتی شان قطع شود، اعتراض کرده و مشکلاتی ایجاد می کنند. اما اگر دولت این تبعات را بپذیرد، منع اجرایی نخواهد داشت.»

قادری ادامه داد: «طرح حذف دهک ها باید زودتر از این اجرا می شد ولی دولت این کار را به صورت لاک پشتی دنبال می کند. دولت کار را دنبال می کند ولی اقدامات با لایحه بودجه و قانون هدفمندی یارانه ها همخوانی ندارد.»

وی خاطرنشان کرد: «اگر دولت طبق برنامه مشخص شده مجلس اقدام می کرد، می توان گفت حذف دهک ها هیچ مشکلی ندارد. این موضوع سال ها در لایحه بودجه دیده شده ولی چند درصد تا کنون حذف شده اند؟»

نظرات کاربران

هنوز هیچ نظری تایید یا ثبت نشده است.

پیام کوتاه دکتر قادری

مشاهده آرشیو پیام‌ها