دکتر جعفر قادری

تارنمای اطلاع‌رسانی دکتر جعفر قادری

دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس:

با توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می‌برند

کد خبر : ۵۰۰۷ تاریخ انتشار: ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳

دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتژی های صنعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت ....

با توسعه زیرساخت‌های گردشگری کشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می‌برند

دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتزی های صعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت و ایده هایش را مطرح کرد.

وی با اشاره به تعدد مکان های گردشگری کشور از آن به عنوان پتانسیلی مثبت برای رونق اقتصاد گردشگری یاد کرد و افزود همین پراکندگی باعث می شود قشرهای مختلف مردم از این صنعت ذی نفع شوند. این استاد دانشگاه حضور انبوه توریست ها را یکی از نشانه های امنیت کشورها دانست و بر سرمایه گذاری متناسب در این زمینه تاکید کرد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به گردشگران کشورهای همسایه و منطقه را باعث رونق این صنعت در کشورمان دانست و گفت که توریست های کشورهای همجوار مثل عراق و کشورهای آسیای میانه به دلیل این که با شرایط منطقه آشنا هستند راحت تر از توریست های کشورهای اروپایی و آمریکایی به ایران سفر می کنند و این قابلیت بالایی است که باید از آن به بهترین نحو استفاده برد.

قادری افزود اگر عزم و اراده ای برای توسعه صنعت گردشگری باشد توسعه زیر ساخت های این صنعت نیاز زیادی به ارز ندارد و می تواند با سرمایه گذاری منطقی به بازدهی مناسبی رسید.با کمترین سرمایه گذاری در صنعت توریسم می توانیم بهترین و بالاترین دریافتی ارزی را برای کشور داشته باشیم.

منبع: خبرآنلاین | نویسنده: دکتر جعفر قادری

نظرات کاربران

هنوز هیچ نظری تایید یا ثبت نشده است.

پیام کوتاه دکتر قادری

مشاهده آرشیو پیام‌ها